Kullanım Şartları

GENEL KOŞULLAR


Bu belirtimiş olan koşullar www.ozankorkmaz.com genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Eğer aşağıda belirtilen şartları kısmen ve/veya tamamen kabul etmiyorsanız, sitemizi herhangi bir amaçla kullanmayınız. www.ozankorkmaz.com, bu sayfalarda belirtilen genel koşulları dilediği zaman ve şekilde değiştirme hakkını kendinde saklı tutar. OZAN KORKMAZ. www.ozankorkmaz.com adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle www.ozankorkmaz.com adresini ziyaret ettiğinizde bu sayfayı da ziyaret ettiğiniz kabul edilir.


KOPYALAMA


www.ozankorkmaz.com'un içeriğinde yer alan bütün bilgilerin, yazıların, logoların, grafiklerin ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü görsel ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde ve/veya başka bir mecrada yazılı, sözlü ve/veya elektronik olarak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü şekilde yayınlamak ve/veya şirketimizin haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan bilgi ve/veya yazılımın kopyalanması ve/veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitede bulunan yazılım, görsel ve tasarımların her türlü hakkı www.ozankorkmaz.com aittir.


KULLANIM


Bu site herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki hallerde, OZAN KORKMAZ sitenin kullanımını geçici ve/veya sürekli olarak engelleyebilir:
(KULLANIM DURUMLARI YÖNETİCİ TARAFINDAN BELİRLENECEKTİR)


INTERNET SİTESİ GÜVENLİK KURALLARI


Belirtilen güvenlik kurallarına kısmen ve/veya tamamen uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi, kişiler ve/veya kurum, kurumlar hakkında www.ozankorkmaz.com’un her türlü kanuni hakkı saklıdır.


1. Sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek her türlü doğrudan ve/veya dolaylı faaliyetler,
2. Virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma,
3. Sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve/veya sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari ve/veya kişisel elektronik postanın yollanması gibi.


WWW.OZANKORKMAZ.COM SORUMLULUKLARI


www.ozankorkmaz.com, site üzerinde yer alan firma ve kişi bilgilerinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili her türlü risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı bizzat WWW.OZANKORKMAZ.COM’a aittir.


www.ozankorkmaz.com, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse yönetici bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenmez.


Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.